Lista produktów marki Tk-lighting

TK Lighting to firma założona w 2013 roku przez Tomasza Krywulta w Częstochowie. Połączył w niej swoje doświadczenie, kreatywność i absolutną pasję do oświetlenia. TK Lighting w 2017 roku znalazła się w gronie laureatów rankingu Gazele Biznesu dla najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. W 2019 roku firma ponownie znalazła się w gronie najlepszych - laureatów rankingu Gazele Biznesu.

TK Lighting to młoda firma, która bardzo szybko zdobyła uznanie w Polsce i za granicą. Założyciel firmy, Tomasz Krywult, jest pasjonatem oświetlenia, który po wielu latach spędzonych w branży oświetleniowej postawił na siebie i spróbował swoich sił spełniając jednocześnie swoje marzenia.

Firma powstała w 2013 r i bardzo prężnie rozwija się idąc z postępem i potrzebami klienta. Przygotowuje swoją ofertę z myślą o klientach polskich oraz zagranicznych. Firma współpracuje z największymi polskimi sieciami handlowymi. Lampy firmy TK Lighting są obecne na rynkach wschodnich w Rosji, Białorusi i na Ukrainie, jak również na rynkach zachodnich tj. w Niemczech, Francji, Holandii. Współpracuje również z klientami z południa Europy oraz z Krajów Bałtyckich. 
Do produkcji oświetlenia firma używa tylko i wyłącznie polskich komponentów, wiedząc, że mają one najwyższą jakość. Firma może pochwalić się bogatym wachlarzem kloszy wyprodukowanych w polskich hutach szkła. Klosze posiadają różne barwy w zależności od potrzeb klienta.

Ostatnio najpopularniejsze są proste kształty, np. lampy wykonane z drutu, w których największą dekoracją jest żarówka, jak również lampy wykonane z metalu z wycięciami wykonanymi na laserze 3D.


W kolekcji lamp firmy mogą Państwo odnaleźć lampy wiszące z możliwością regulacji, plafony przylegające do sufitu, jak również kolekcję lamp stojących i nocnych. Firma w najnowszej kolekcji stawia na naturalne drewno, w związku z czym kilka rodzin zostało wykonanych z naturalnego dębu.


Firmę wyróżnia różnorodność wzorów, kształtów i kolorów abażurów. Wszystkie abażury są szyte ręcznie z naturalnych tkanin m.in. lnu i bawełny sprowadzanych z Holandii. Połączenie naturalnego drewna, metalu bądź tekstylnych przewodów z różnorodnymi abażurami nadaje lampie nieskazitelny wygląd.

W swojej ofercie firma posiada oświetlenie nowoczesne, klasyczne, tzw. industrialno-loftowe. Każdy klient znajdzie coś dla siebie.

Jest 608 produktów.

Pokazano 1-36 z 608 pozycji