NASZA MISJA?

Pomóc zrealizować i urzeczywistnić wizję, która

powstała w Twojej Głowie.

Firma oświetleniowa GALAXY to młoda firma, której właściciele i pracownicy codziennie uczą się czegoś nowego i z każdym dniem starają się rozwijać skrzydła służąc pomocą i radą wszystkim tym, którzy właśnie próbują wybrać odpowiednią lampę.

A to nie takie proste!

Lampa ta powinna bardzo dobrze oświetlić pomieszczenie, ale również pasować do całości oraz nadać wnętrzu odpowiedni charakter. Często muszą pogodzić młode (i nie tylko) małżeństwa w wyborze oświetlenia do nowo powstającego domu czy mieszkania, a często jest tak, że Pani ma zupełnie inną wizję niż Pan. I wtedy właśnie wkraczamy do akcji My i co najważniejsze zawsze udaje nam się wypracować kompromis.

W naszej ofercie jest tyle produktów, że zawsze znajdziemy cudowny środek!

Jaka jest Nasza Misja?

Pomóc zrealizować i urzeczywistnić wizję, która powstała w głowach naszych Klientów.

          Co to oznacza dla Ciebie?

          Oznacza to, że jak tylko do nas trafisz, niezależnie od tego:

  • czy masz już jakąś wizję,

  • czy masz gotowy projekt,

  • czy sam nie wiesz do końca jak chcesz oświetlić swoje mieszkanie lub dom i potrzebujesz pomocy,

My przeprowadzimy z Tobą wywiad, zaprezentujemy katalogi najlepszych polskich producentów oświetlenia, pokażemy Ci jak na żywo prezentują się produkty i jak są wykonane. Pomożemy urzeczywistnić Twoją wizję!

Jaka jest nasza historia i skąd mamy wiedzę?

Ania i Damian, założyciele firmy, partnerzy w biznesie i w życiu, wiedzę na temat oświetlenia zdobyli pracując wcześniej w firmach produkujących oświetlenie. Po kilku latach, konkretnie w czerwcu 2018r, postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i założyć hurtownię oświetleniową. Z początku Ania zajęła się sprzedażą hurtową oświetlenia na rynku krajowym oraz na rynkach międzynarodowych, a Damian dalej pracował na etacie. Z czasem firma zaczęła się rozwijać i Damian porzucił pracę na rzecz rozwoju własnej firmy, wtedy podjęli decyzję o sprzedaży detalicznej i założeniu sklepu internetowego. Kolejnym krokiem było rozpoczęcie sprzedaży detalicznej na rynkach międzynarodowych, sprzedając oświetlenie w Europie i na Wschodzie. I tak krok po kroku, wspólnie z pracownikami i partnerami handlowymi rozwijają swoją Małą Dużą Firmę.

Potrzebujesz pomocy?

Nie wiesz jaką lampę wybrać?

Chcesz podświetlić elewację swojego domu?

Skontaktuj się z nami! Czekamy na Ciebie!Email: biuro@galaxylamp.pl                tel. Ania: 664 038 320

   Email: galaxy@galaxylamp.pl              tel. Michał: 608 395 452